Роменська ЗОШ І - ІІ ступенів № 8  



Головна | Реєстрація | Вихід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Дозвілля » У світі психології » Уроки життя ((випуск 1))
Уроки життя
EkaterinaДата: Понеділок, 18.02.2013, 22:55 | Повідомлення # 1
Генерал-полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 98
Нагороди: 2
Репутація: 1
Статус: Offline
Їхав один молодий чоловік на новому блискучому «Ягуарі» в прекрасному настрої, наспівуючи якусь мелодію. Раптом він побачив дітей, що сидять біля дороги. Після того, як він, обережно об'їхавши їх, зібрався знову набирати швидкість, він раптом почув, як у машину вдарився камінь. 

[size=13]Молодий чоловік зупинив машину, вийшов з неї і, схопивши одного з хлопчаків за комір, почав його трясти з криком: 

- Паршивець! Якого біса ти кинув у мою машину камінь! Ти знаєш, скільки коштує ця машина?! 

- Вибачте мене, містере, - відповів хлопчик. - У мене не було наміру заподіяти шкоду вам і вашій машині. Справа в тому, що мій брат - інвалід, він випав з коляски, але я не можу підняти його, він занадто важкий для мене. Вже кілька годин ми просимо допомоги, але жодна машина не зупинилася. У мене не було іншого виходу, окрім як кинути камінь, інакше ви б теж не зупинилися. 

Молодий чоловік допоміг посадити інваліда в крісло, намагаючись стримати сльози і придушити  ком, що підступив до горла. Потім він пішов до своєї машини і побачив вм'ятину на новенькіх блискучих дверях, що залишилася від каменя. 

Він їздив багато років на цій машині, і завжди говорив «ні» механікам на пропозицію відремонтувати цю вм'ятину на дверцятах, тому що вона кожного разу нагадувала йому про те, що якщо ти проігноруєш шепіт, в тебе полетить камінь
.
 
Форум » Дозвілля » У світі психології » Уроки життя ((випуск 1))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz